Partidă de pescuit la Râul Nestore, Italia

Adrian Stefan, duminică 29 septembrie 2013, localitatea Marsciano

Detalii partidă:

Pescar autor partidă

Total greutate capturi:

9.60 kg

Durata partidei:

5 ore

Momeli folosite:

rame

Nota acordată partidei:

10

Peştii au fost eliberaţi ?

da

Confidențialitate:

liber

Centralizator capturi:

Babuşcă Babuşcă 20 buc 0.40 kg
Caras Caras 20 buc 3.00 kg
Clean Clean 40 buc 6.00 kg
Oblete Oblete 20 buc 0.20 kg

Grafic număr capturi / specii

Grafic greutate capturi / specii

Rezumat:

Adrian Stefan: "partida la bolo cu rame..pesti foarte activi...cleni marisori,2 peste kg...fotografii destule...dar am cazut intr o gaura pana la gat)) m am udat complet...telefonul KO...nici cardul de memorie nu mai merge...nici SIM ul)era impul sa iau unul mai bun..imi pare rau de fotografiile de azi...dar asta e...data viitoare improvizez ceva sa nu mai ud nimic chiar daca intru la apa)"

Galerie foto partidă pescuit (15 imagini):

Discuție

  • Adrian Stefan, Duminică, 13 Octombrie 2013 la 14:56

    eu l am aruncat ca nu mai mergea nimic)))) un vanator l a gasit ,l a curatat bine) si ma sunat tlefonul functioneaza) si am recuperat fotografiile de la partida))...mi exista si lume buna)

  • Radu Pop, Marţi, 8 Octombrie 2013 la 21:51

    Cat de tare ! Toata stima celui ce a gasit aparatul.

  • Adrian Stefan, Luni, 7 Octombrie 2013 la 22:29

    veste buna...a fost sunt de o persoana care a gasit telefonul pierdut pe maul raului) telefonul nu mai functioneaza sigur,cartela am blocat o si am reactivat numarul pe o cartela noua..in schimb sper sapot recupera memory cardul) asa o sa am si pozele de la acesta partida)

  • Adrian Stefan, Luni, 30 Septembrie 2013 la 20:38

    ))))))))))) o sa vad eu
    deocamdata am luat un nokia asha 300...aseara la ora inchiderii..nu am avut prea mult timp sa ma orientez..si in plus ptr mine telf s de folosit nu de tinut bibelou...oricum cu calm o sa ma orintez la ceva care sa fie ptr ce mi trebuie mie

  • Stefan Craciun, Luni, 30 Septembrie 2013 la 20:27

    apropo am uitat unul din cele 3 sau 4 evolve nu mai stiu care pe langa toate cele ca e rezistent la apa nisip noroi busituri etc mai si pluteste deci e cel mai indicat pt tine http://marinelife.ro/191-Telefon-GSM-Dual-SIM-Evolve-Gladiator-RG400-719

  • Radu Pop, Luni, 30 Septembrie 2013 la 11:34

    Teribil, condoleante pentru pierderile suferite

  • Stefan Craciun, Luni, 30 Septembrie 2013 la 9:53

    Master iti recomand cu caldura samsung galaxy xcover. 1 sau 2 darala e ceva mai scump sau un evolve oricare din ele ca sa mergi la sigur cu apa nisip noroi si busituri

  • Alex Cristea, Luni, 30 Septembrie 2013 la 9:00

    ))))))))) naspa bine ca nui vreme de iarna )
    parca sunt pentru telefoane huse
    http://www.aquapac.ro/produse.html

Date astronomice, duminică 29 septembrie 2013

Vârsta lunii: 24 zile, în descreștere

Nume fază apropiată: Ultimul pătrar

Alte partide, aceeași locație dar alți pescari:

Nimic de afișat (public)



Înregistrăm o nouă partidă de pescuit în această locație ?

partidă