Hei, verifică aplicația Eu, Pescar!

Nu este o rețea de socializare, nu este un loc unde să te lauzi dar o aplicație de tip asistent personal, gratuită, ce-ți permite să memorezi toate partidele tale de pescuit. Informațiile introduse sunt private, ale tale, stocate securizat pe servere de tip Cloud. Click aici, deschide pagina aplicației în Magazinul Play sau aici pentru pagina aplicației în App Store

Partidă de pescuit la Râul Arieş

Edy Man, duminică 29 iulie 2012, localitatea Hadareni

Detalii partidă:

Pescar autor partidă

Locația

Durata partidei:

5 ore

Momeli folosite:

rama rosie, viermisori ,boaba de porumb .

Nota acordată partidei:

5

Confidențialitate:

liber

Centralizator capturi:

Rezumat:

Edy Man: "satisfactia iesiri la pescuit, fara nici o captura."

Galerie foto partidă pescuit (8 imagini):

Discuție

  • Ovidiu Olar, Luni, 30 Iulie 2012 la 12:45

    Imi cer scuze daca te-am jignit cumva,era strict o gluma ca intre barbati.Am sa ma abtin pe viitor.!

  • Radu Pop, Luni, 30 Iulie 2012 la 11:01

    Oameni, kamarazi, pace intre popoare ! Era o simpla gluma, nevinovata. Haideti ca dau eu 10 beri la fiecare doar sa nu va aud cu rautati. Suntem kamarazi, mergem inainte.

  • Edy Man, Luni, 30 Iulie 2012 la 10:40

    dracusorule , ironia ta e ieftina. nu fac parte dintre acele persoane care sunt sub papucul nevestei !

  • Radu Pop, Luni, 30 Iulie 2012 la 10:24

    S-a rezolvat, stima.

  • Radu Pop, Luni, 30 Iulie 2012 la 10:23

    Este o scapare a site-ului, aveti nicio grija, rezolvam. In loc de cat a costat afisam textul ca la inregistrare, anume cat a costat.

  • Edy Man, Luni, 30 Iulie 2012 la 10:20

    cand am scris in formular imi apare : ``cat a costat `` nicidecum nu scrie TAXA . si am pus cat m-a costat adica 15 lei -reprezentand benzina ce am consumat-o pana acolo si inapoi. acum am vazut ca suma a fost trecuta la taxa.

  • Ovidiu Olar, Duminică, 29 Iulie 2012 la 19:16

    Sau erau banii de bere si nevasta stie ca-i taxa.

  • Adrian Stefan, Duminică, 29 Iulie 2012 la 19:13

    pai a trecut paznicul de pescuit pe acolo si la facut sa plateasca vazand ca goleste apa)))

  • Ovidiu Olar, Duminică, 29 Iulie 2012 la 19:12

    corectez....Taxa De 15 lei.!

  • Ovidiu Olar, Duminică, 29 Iulie 2012 la 19:11

    Nu prea inteleg faza cu taza de 15 lei.Eu stiu ca e destul permisul de pescuit.!

Date astronomice, duminică 29 iulie 2012

Vârsta lunii: 10 zile, în creștere

Nume fază apropiată: Primul pătrar în descreștere

Alte partide, aceeași locație și pescar:




Înregistrăm o nouă partidă de pescuit în această locație ?

partidă